Hakkımda

Merhaba. En Nefis Tariflerim'e hoş geldiniz. Adım Nahide Zereyak. En Nefis Tariflerim Blogun sahibi ve yazarıyım. İşletme fakültesi mezunuyum. Evli ve üç çocuk annesiyim. Adana'da yaşıyorum. Ailem ve sevdiklerimle paylaştığım lezzetleri siz okuyucularımlarımla da paylaşmaktan zevk alıyorum.

En Nefis Tariflerim 5 Kasım 2018 tarifihinde yayın hayatına başlamakla birlikte öncesinde 4 yıllık blog ve 20 yıllık mutfak tecrübesi ile yoluna devam ediyor. Yemek Tarifleri, Çay Saati Tarifleri, Tatlılar, Salatalar, Pratik Tarifler ve daha bir çok tarifin yanı sıra Faydalı Bilgiler 'e değiniyor; mutfak ile ilgili İpuçları vermeye çalışıyorum. Okuyucularımla iletişim halinde olmayı çok seviyorum. Yeni fikirlerle kendimi geliştirip öğrendiklerimi ve tecrübelerimi okuyucularımla paylaşıyorum.

En Nefis Tariflerim'in faydalı bir blog olması için gereken gayreti sarf ediyorum. Fikirleriniz ve beklentileriniz  benim için her zaman önemlidir. İletişim sayfası aracılığı ve yorumlarınız  ile önerilerinizi bana iletebilirsiniz.

Yemek tarifleri yanı sıra özellikle çocuk gelişimi ile ilgili ve hayata dair her konuda yazdığım çeşitli makalelerimi de Sosyal Medya Kafe Blog'dan takip edebilirsiniz.

En Nefis Tariflerim'i sosyal medya ağlarından da takip ederseniz birbirimizden sık sık haberdar oluruz.

Blog (İzleyiciler) : www.ennefistariflerim.com

İnstagram: ennefis_tariflerim

Google+: En Nefis Tariflerim

Facebook: En Nefis Tariflerim

Twitter: En Nefis Tariflerim

Pinterest: En Nefis Tariflerim

Linkedin: En Nefis Tariflerim

Sevgi ve saygılarımla...
0Yorum

En Nefis Tariflerim Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır...