Kullanım Şartları

Kullanım Şartları:
Bu blogda yayınlanan tarifler ve resimleri blogun sahibi ve yöneticisi olan Nahide Zereyak'a aittir. Kopyalanarak başka blog veya web sitesinde; ekran görüntüsü alarak çeşitli sosyal medya kanallarında farklı isimlerle kullanılması telif hakları kanununa aykırıdır.
Lütfen başkalarının da faydalanmasını istediğiniz yayınları daha çok kişiye ulaştırmak için blog ve web sitelerinde yazıya link vererek veya kaynak göstererek;
Ör; Kaynak: En Nefis Tariflerim
Sosyal medya kanallarında ya direkt olarak link ile veya En Nefis Tariflerim'e atıfta bulunup etiketleyerek paylaşınız.
Ör; @ennefistariflerim    instagram; @ennefis_tariflerim
Hassasiyetiniz için teşekkür ediyorum. Bu blogda üretilen içerikler özgün ve En Nefis Tariflerim bloga ait içeriklerdir.

Yorumlar:
Yorumlar okuyucularımız ile birbirimizen açılan penceremizdir. Fikirlerimizi, bilgi, birikim ve önerilerimizi paylaşırız. Yorum yaparken etik kurallara uygun ve yazı ile ilgili yorumlar yapılması önemlidir. Reklam içerikli yorumlar silinecektir. Yapılan yorumların sorumluluğu kişiye aittir.

Gizlilik:
Sitemizin ziyaretçilerinin gizliliğine önem veriyoruz. Kullanıcıya özel içerik sağlamak ve kullanıcıya daha iyi hizmet verebilmek için Google tarafından çerezler ve web işaretçileri kullanılmaktadır. Kullanıcıya daha iyi hizmet verebilmek içindir.
En Nefis Tariflerim Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır...